"Закарпатська Будівельна Кераміка"

Завод "Закарпатська Будівельна Кераміка" ТОВ "Русинія" є найбільшим комплексним підприємством з виготовлення виробів стінової кераміки в Західній Україні.

 

 Завод розташований у Закарпатській області в селі Іванівці на відстані 12 км від міста Мукачева в безпосередній близькості від основних транспортних магістралей (міжнародна траса Київ-Чоп та залізнична станція Мукачево).

 

 Завод введений в експлуатацію в 2011 році з використанням нового обладнання провідних європейських фірм, таких як Metalcertima (Португалія), Bongioanni (Італія), Verdes (Іспанія).

 

 Проектна потужність заводу складає 75-80 мільйонів штук умовної цегли на рік.

 

Керамічні вироби виготовляються за технологією пластичного формування з використанням сучасного обладнання для переробки глиняних мас та пластичної екструзії, з прогресивною багатострунною різкою сформованих виробів та автоматичним завантаженням їх в тунельні сушила безперервної дії. Сушіння виробів відбувається за допомогою пересувних осьових вентиляторів з програмним управлінням.

 

 Випал сухих виробів проводиться в тунельних печах з використанням газового палива. Сучасна конструкція тунельних печей дозволяє використовувати також і альтернативні види палива.

 

 Проект технологічного виробництва виконаний португальською компанією Metalcertima - Industria Metalomecanica, SA з використанням власного обладнання та обладнання провідних італійських та іспанських виробників. Це гарантує випуск високоякісної продукції, що відповідає європейським нормам якості.

Цегла керамічна звичайна одинарна

Цегла керамічна звичайна потовщена

Камінь керамічний звичайних розмірів

Камінь керамічний великоформатний 14

Камінь керамічний великоформатний 19

Камінь керамічний великоформатний 25

Камінь керамічний великоформатний 12

Камінь керамічний великоформатний 38


Украинская Баннерная Сеть